Zatańczyli na lodzie po raz czwarty
01.03.2019 Szymon Niemczewski 1861
grafika

Nakło po raz czwarty zatańczyło na lodzie. Było głośno, wesoło i słodko - małą nakielską tradycją stało się organizowanie tego wydarzenia w tłusty czwartek.

Rok 2019 to 720. rocznica nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią, stąd też tegoroczna edycja rozpoczęła się wspólnym Polonezem. Trudno nazwać go jednak tradycyjnym, a to za sprawą ekipy odpowiadającej za organizację wydarzenia, czyli .mpTRÓJCY, która zadbała by nawet ten tradycyjny taniec przerodził się w istne szaleństwo na lodzie. Tempo nie zwalniało do samego końca imprezy. Na wszystkich, którym brakowało sił, a także na tych, którzy "dzień święty święcą", cukiernia La Petite przygotowała słodki poczęstunek w postaci przepysznych pączków. Wydarzeniom organizowanym przez .mpTRÓJCĘ, tak jak to bywało w przypadku działań Fundacji "w Kuźni" towarzyszą akcje mające na celu niesienie pomocy. Tak też było wczoraj - każdy chętny mógł wesprzeć inicjatywę budowy hospicjum w Olszewce poprzez dobrowolny datek przekazany wolontariuszom Caritas. Dodatkową niespodzianką był pokaż jazdy figurowe w wykonaniu Julii Bąk oraz Alicji Kosińskiej pod czujnym okiem trenerki Mai Tandeckiej

 Serdeczne podziękowania dla pozostałych organizatorów: Nakielskiego Ośrodka Kultury oraz Nakielskiej Administracji Domów Mieszkalnych - bez Waszej pomocy to wydarzenie nie odbyłoby się ani razu, a mogło się odbyć już po raz czwarty. Mamy nadzieję, że za rok ponownie się spotkamy, by w rytmie największych imprezowych hitów bawić się na mroźnej dyskotece na lodzie. Liczymy też, że ponownie będziemy mogli rozkoszować się pysznymi słodkościami od La Petite, którym bardzo dziękujemy za pomoc przy NAKŁO TAŃCZY NA LODZIE vol. 4!

Pomysł na zorganizowanie wydarzenia 4 lata temu podsunęła nam autorka bloga kopniakmotywacji.pl - Marta Kamińska. Pisząc "nam" mamy na myśli autorów audycji .mpTRÓJCA, na którą serdecznie zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 23:59, oczywiście na antenie Radia Nakło 107,5 FM. Do usłyszenia!

 

Materiał: .mpTRÓJCA
Fotografie: Jakub Grabiński


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane