Wernisaż wystawy Zdolne. Kamińska, Manikowska, Wojtasik.
11.05.2018 asystent 153

W piątek 11 maja odbył się wernisaż wystawy „Zdolne. Kamińska, Manikowska, Wojtasik”. Jest to kolejna wystawa z cyklu prezentującego szczególnie utalentowanych uczniów. Tym razem prezentujemy prace trzech uczennic gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią: Katarzyny Kamińskiej, Agaty Manikowskiej oraz Aleksandry Wojtasik, które zaczynają swoją przygodę ze sztuką. Każda z dziewczyn ma inne podejście do sztuki i wybiera inne techniki, co zresztą doskonale widać w ich pracach.

Wernisaż otworzyła Anna Sergot kustosz muzeum. Głos zabrały również Marzena Kozłowska nauczycielka trzech dziewczyn oraz same artystki. Wydarzenie uświetniło wystąpienie młodych nakielskich muzyków Igora Żurawskiego, Aleksandry Meller, Kingi Pelki oraz Pawła Bonina.

Wszystkim zgromadzonym na wernisażu serdecznie dziękujemy, za przybycie, a młodym artystkom życzymy samych sukcesów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wystawą.