Sztafeta - najważniejsze informacje
05.11.2018 muzeum_2012 80

Tysiąc setek na stulecie. Startujemy w niedzielę, 11 listopada 2018 roku o godzinie 13:00 na stadionie im. Klemensa Biniakowskiego (ul. Armii Krajowej). Póki co trwa remont ul. Staszica, zatem dojazd na stadion jest ulicami Olszewską i Polną.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 12. Parking przy stadionie (na prawo od bramy, za zakrętem).

W pomieszczeniach stadionu dostępne będą przebieralnie i prysznice. Po biegu jedzenie, więc nie uciekajcie od razu.

Wprowadzamy drobną zmianę. Wszystkie 10 drużyn wystartuje razem, zakładamy, że tempo będzie spacerowe (zintegrujmy się a nie ścigajmy), dostosowane do najwolniejszych. Każdy zawodnik otrzyma numer startowy z przydzieloną zmianą (wg schematu 1/a, 1/b... 10/d, 10/e)

Zachęcamy by biec na biało-czerwono.