Wielkanocne isnpiracje - 2019
08.03.2019 asystent 1049
grafika
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach ceramicznych Wielkanocne Inspiracje. Podczas zajęć wykonany różne rodzaje dekoracji wielkanocnych, między innymi bombonierę w kształcie kury, figurki lub zawieszki w kształcie zwierzątek takich jak króliki, zające, kury, czy owce. Chętni będą mogli ulepić gliniane pisanki (w formie płaskiej, albo trójwymiarowej).
 
 
Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku (dzieci poniżej 7 lat zapraszamy z opiekunem). Opłata za zajęcia wynosi 10 zł za lepienie i 15 zł za szkliwienie (od osoby). Informujemy, że można również wziąć udział wyłącznie w pierwszej części zajęć. W takim wypadku odbiorą Państwo wypalone, ale nieszkliwione prace.
 
 
Z powodu dużej ilości osób zainteresowanych zajęcia odbędą się w dwóch turach godzinowych od 10:00 do 13:00 i od 13:30 do 15:50. Pierwsza część zajęć odbędzie się w niedzielę 24 marca, a druga 7 kwietnia.
 
Ponieważ glina brudzi doradzamy zabranie fartuszków, albo ubrań mogących się wybrudzić.
 
Od tego roku obowiązuje nowa zasada - jeśli nie odbiorą Państwo swoich prac w przeciągu miesiąca od ogłoszenia zostaną zutylizowane.
Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane