Darz bór! Tradycje mysliwskie na Krajnie i Pałukach - otwarcie wystawy
20.10.2016 asystent 1971
24.11.2016

Muzeum

Dnia 18 października odbył się wernisaż wystawy Darz bór! Tradycje myśliwskie na Krajnie i Pałukach. Wśród przybyłych gości był dr Bogusław Chłąd prezes Okręgowej Rady Łowieckiej, przedstawiciele Kół Łowieckich i samorządu. Wernisaż rozpoczął Zbigniew Kowalski z Koła Łowieckiego nr 22 "Łoś" który zagrał hejnał i sygnał łowiecki. Wśród gości był Grzegorz Zięba, autor fotografii przyrody, prezentowanych na wystawie.
Ekspozycja jest okazją do przybliżenia przyrody Krajny i Pałuk oraz zwyczajów i tradycji myśliwskich regionu. Wystawę wzbogaca interaktywny kącik edukacyjny przeznaczony dla najmłodszych zwiedzających.

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty pod numerem telefonu 52 386 08 64.

Serdecznie zapraszamy.