Pożegnanie z latem - rodzinne warsztaty ceramiczne
10.09.2017 asystent 711
grafika

Pożegnanie z latem to kolejne warsztaty ceramiczne przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Jak każde zajęcia z gliną także i te będą składały się z dwóch spotkań. Podczas pierwszego będziemy pracować w glinie, a drugiego wypalone wcześniej prace pokryjemy szkliwami. Warsztaty są odpłatne: praca w glinie 5 zł od osoby, a szkliwnie 10 zł od osoby.

Tym razem podczas zajęć wykorzystamy rośliny, dlatego wszystkich uczestników prosimy o przyniesienie kwiatów (mogą być to kwiaty polne albo z ogrodu), pędów bluszczu albo innych interesujących roślin oraz dużych liści (im większe tym lepiej – mogą to być np. liście winogrona, chrzanu). Będziemy wykonywać między innymi ozdobne kafelki w których odciśniemy przyniesione rośliny, a liście posłużą do stworzenia mis i pater w kształcie liści.

Zapisu można dokonać pod numerem telefonu 52 386 08 64, albo osobiście w gmachu naszego muzeum. Liczba miejsc ograniczona.

Osobom zapisanym przypominamy, że praca w glinie nie należy do najczystszych zajęć, dlatego proponujemy założyć ubrania, które mogą się wybrudzić.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych zajęciach.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane