Warsztaty ceramika średniowieczna cz.2
28.06.2018 asystent 74

Przypominamy, że w niedzielę 1 lipca 2018 r. odbędzie się druga cześć warsztatów ceramicznych "Plac Mieczysława czy Plac Garncarski? Ceramika w średniowiecznym Nakle". Zapraszamy również uczestników wcześniejszych zajęć ceramicznych, którzy jeszcze nie poszkliwili swoich prac. Będzie to również okazja dla dzieci uczestniczących w warsztatach zimowych ("Baśń o carze Sałtanie. Spotkanie z kulturą Rosji") do poszkliwienia wykonanych figurek.
Zaczynamy o godzinie 10:00.

Warsztaty są częścią większego projektu pt. "Krajeńscy ceramicy". Wiecej o projekcie mogą Państwo przeczytać
pod linkiem: http://www.muzeum.naklo.pl/strona-2980-projekt_krajenscy_ceramicy.html
Są to jednocześnie ostatnie warsztaty przed sezonem wakacyjnym. Do projektu "Krajeńscy ceramicy" powrócimy we wrześniu 2018 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.