Kwiaty - pszczoły - motyle
24.06.2019 asystent 571

REBEL Lokalna Grupa Rozwoju oraz Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią zapraszają do udziału w warsztatach ceramicznych " Kwiaty - pszczoły - motyle". Zajęcia są kolejną częścią wspólnego projektu "Pszczoły - nasi mali przyjaciele".
Podczas zajęć wykonamy z gliny biżuterię, zawieszki oraz inne przedmioty w kształcie gatunków polskich pszczół, motyli oraz kwiatów. Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 9:00 w budynku muzeum.

Druga część zajęć podczas której poszkliwimy wcześniej wykonane prace odbędzie się 21 lipca. Zajęcia poprowadzi pracownik muzeum Krzysztof Kamil Przygoda.

Zajęcia są przeznaczone dla osób w różnym wieku, ale dzieci od 5 do 8 roku życia zapraszamy z opiekunem.

Warsztaty są bezpłatne. Zapisy pod numerem telefonu 52 386 08 64. Liczba miejsc ograniczona.