Noc muzeów 2026

W sobotę 16 maja 2026 r. w nakielskim muzeum obchodziliśmy Noc Muzeów. Podczas wydarzenia osoby odwiedzające muzeum mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych i wernisażu wystawy "Od kołyski aż po grób". Dodatkową atrakcją tego dnia były "Bambetle ze szpeja" czyli II nakielski pchli targ.