Warsztaty

Warsztaty informacje ogólne

Muzea to nie tylko wystawy, eksponaty i opracowania naukowe. Od wielu lat muzea kreują rzeczywistość, uczą, bawią, są miejscami spotkań towarzyskich. Od 2015 roku Muzeum Ziemi Krajeńskiej stara się włączyć w te trendy. Oprócz spotkań z ciekawymi ludźmi, wykładów i pogadanek w naszej ofercie nie zabrakło warsztatów plastycznych przeznaczonych dla przedszkoli, szkół oraz grup zorganizowanych.
Podczas warsztatów uczestnicy ćwiczą zdolności manualne jak i poszerzają wiedzę. Zajęcia są przewidziane dla grup maksymalnie 25 osobowych. Warsztaty prowadzimy zaróno dla przedszkoli jak i szkół podstawowych. 
W razie potrzeby możemy poprowadzić zajęcia u was na miejscu. W takiej sytuacji należy do opłaty za zajęcia doliczyć koszty dojazdu.

Informacje o poszczegółnych zajęciach znajdą państwo poniżej tekstu na "stronach w dziale". Jeśli uznają Państwo, że są zainteresowani konkretnymi warsztatami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 52 386 08 64. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły. Kolejną bardzo ważna kwestią jest prośba o rezerwowanie warsztatów najlepiej dwa tygodnie wcześniej, abyśmy mogli przygotować potrzebne materiały. Niektóre prace będą gotowe do odebrania od razu po zajęciach, a na inne będzie trzeba poczekać.